banner43

banner42

20 Şubat 2018 Salı

Makedonya’da “En Başarılı 10 Kadın Yönetici” Seçilecek

“Marili” Ajansının bu yıl 22’ncisini düzenleyeceği “En Başarılı 10 Kadın Yönetici” seçimleri Mart ayında gerçekleşecek.

06 Şubat 2018 Salı 13:10
Bu haber 255 kez okundu
Makedonya’da “En Başarılı 10 Kadın Yönetici” Seçilecek


“Marili” Ajansının bu yıl 22’ncisini düzenleyeceği “En Başarılı 10 Kadın Yönetici” seçimleri Mart ayında gerçekleşecek. Düzenlenecek olan programda bu yıl da en başarılı 10 iş kadını seçilecek. Makedonya çapından danışmanlık, eğitim, tıp, üretim, sanat, turizm gibi alanlarda çalışan iş kadınları seçilirken, büyük program için hazırlıklar devam ediyor.

Bu yılki ana temanın, sağlık ve güzellikte çağdaş kadının görevi gününe odaklanacağını belirten “Marili” Genel Müdürü Lidiya Tripunoska, “En başarılı kadın yönetici seçilme programını bu yıl geleneksel olarak 22’nci kez düzenliyoruz. En başarılı 10 iş kadın seçimleri yapıldı ve bu yıl sonuçları açıklamak için dördüncü kez düzenleyeceğimiz sağlık gününün gelmesini bekliyoruz” dedi.

Özel sektörde çalışan kadınlar en başarılı kadınlar olarak seçilirken, sadece yönetim alanında çalışan kadınların değil, her alanda aktif olan ve faaliyet gösteren kadınların en başarılı iş kadını seçildiği ifade edildi.

Her yıl geleneksel olarak yapılan seçimlerden şimdiye kadar Makedonya çapında 220 kadın, en başarılı yönetici kadın olarak seçildi. Her yıl 10 kadın listedeki yerini alırken, organizasyonun 20’nci yıldönümünde 20 kadının başarısı tarihe geçti.         

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV