banner43

banner42

20 Şubat 2018 Salı

İsa Bey Medresesinden Bursa Müftülüğüne Ziyaret

İsa Bey Medresesi Kız Bölümünden Türkiye’ye gezi maksadı ile gelen toplam 80 kız öğrenci, yöneticiler ve öğretmenlerden oluşan heyet Bursa İl Müftülüğü’nü ziyaret etti.

19 Ekim 2017 Perşembe 11:01
Bu haber 705 kez okundu
İsa Bey Medresesinden Bursa Müftülüğüne Ziyaret


İsa Bey Medresesi Kalkandelen şubesi Kız Bölümünden Türkiye’ye gezi maksadı ile gelen toplam 80 kız öğrenci, yöneticiler ve öğretmenlerden oluşan heyet Bursa İl Müftülüğü’nü ziyaret etti.

Makedonya İsa Bey Medresesi Kız Bölümünden gelen heyet, Bursa İl Müftüsü İzani Turan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa İl Müftüsü Turan, misafir heyete ve öğrencilere Bursa İl Müftülüğü’nün kurumsal yapısı, din hizmetleri ve eğitimi konusunda yapmış olduğu faaliyetlerden bazı örnekler aktardı. Konuşmasının sonunda, “Bizler kardeş milletleriz. Sizlerin Balkan ülkelerinde İslam ümmeti adına yapmış olduğunuz hizmetler bizleri gururlandırıyor.” dedi.

Ziyaret sonunda karşılıklı memnuniyetler dile getirildi ve öğrencilere Bursa İl Müftülüğü tarafından Kur’an-ı Kerim’ler hediye edilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

 

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV