banner43

banner42

15 Aralık 2017 Cuma

Ertan Şakir’den Türkiye Büyükelçiliğine Teşekkür

Üsküp’te yaşayan 24 yaşındaki Türkiye sevdalısı engeli genç Ertan Şakir, geçtiğimiz haftalarda Türkiye Cumhuriyeti Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara tarafından Türkiye Büyükelçiliğinde kabul edilmiş daha sonra Büyükelçi Kara tarafından ise Ertan Şakir evinde ziyaret edilmişti.

17 Kasım 2017 Cuma 11:33
Bu haber 917 kez okundu
 Ertan Şakir’den Türkiye Büyükelçiliğine TeşekkürÜsküp’te yaşayan 22 yaşındaki Türkiye sevdalısı engeli genç Ertan Şakir, geçtiğimiz haftalarda Türkiye Cumhuriyeti Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara tarafından Türkiye Büyükelçiliğinde kabul edilmiş daha sonra Büyükelçi Kara tarafından ise Ertan Şakir evinde ziyaret edilmişti.  

Kendisine gösterdiği ilgiden dolayı gazetemize ulaşarak mutluluğunu paylaşan Ertan Şakir, kendisine kapısını açan ilk ve tek büyükelçiliğin Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği olduğunu ifade etti.

Ertan Şakir yaptığı açıklamada “Sayın Büyükelçimiz bana her zaman yanımda olacağını ve Türkiye Büyükelçiliği kapılarının kendisine her zaman açık olacağını söyledi. Bana verdiği destekten ve gösterdiği yakın ilgiden dolayı Büyükelçi Tülin Erkal Kara’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Sözlerinin devamında ise Ertan Şakir, “İyi ki Makedonya’da Türkiye Büyükelçiliği var. Türkiye Cumhuriyeti’nin her zaman yanımızda olduğunu bilmek ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın bizim arkamızda olduğunu ifade etmesi bizim güçlü olmamızı sağlıyor” dedi.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV