banner43

banner42

26 Şubat 2018 Pazartesi

THP: “TMBH Kumanova Şubesi THP’ye Geçti”

THP tarafından yapılan yazılı açıklamada TMBH Kumanova şubesinin THP’ye geçtiği açıklandı.

20 Haziran 2017 Salı 11:54
Bu haber 2459 kez okundu
THP: “TMBH Kumanova Şubesi THP’ye Geçti”Türk Hareket Partisi (THP) tarafından yapılan yazılı açıklamada Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH) Kumanova şubesinin THP’ye geçtiği açıklandı.

Yapılan açıklamada THP Genel Başkanı ve Devlet Balkanı Adnan Kahil ile THP Genel Sekreteri ve Milletvekili Enes İbrahim, Kumanova lubesini ziyaret ettikleri de bildirildi.

Parti tarafından yapılan açıklamada, “Türk Hareket Partisi Genel Başkanı ve Devlet Bakanı Prof. Dr. Adnan Kahil, Genel Sekreter ve Milletvekili Enes İbrahim ve beraberindeki heyet dün Kumanova’da partililer ile bir araya geldiler. TMBH’nin Kumanova şubesinin THP’ye geçmesinin ardından yapılan ilk ziyaret çok olumlu geçmiştir. THP Kumanova Şube Başkanı Erdoğan Ali partililere yaptığı konuşmada siyasetle uğraşmaya çalıştığı zaman zarfınca sadece ilkesizliğiyle, tutarsızlıklarıyla gündeme gelen ve tek amacı küçük kişisel kazanımlar peşinden koşmak olan şahsın liderliğini yürüttüğü TMBH'nin şubeleri; şeffaflık ve demokrasi ilkeleri doğrultusunda siyaset yürütebilme adına Türk Hareket Partisi'ne geçmeye karar verdiğini söyledi. Milletvekili Enes İbrahim yaptığı konuşmada Makedonya Türkleri arasında ciddi bir dayanışma gerektiğini, üzüntülerinin bir, sevinçlerinin bir olması gerektiğini söylerken, siyasette duruşun öneminden bahsetti. THP Genel Başkanı Prof. Dr. Adnan Kahil THP çatısı altında milli mücadelenin yapılacağı için mutlu olduğunu söylerken, ilkeli siyasetin adresi THP’nin olduğunu vurguladı. Vizyonuyla, duruşuyla ve dinamizmiyle Makedonya siyasi sahnesinde yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Türk Hareket Partisi bütün soydaşlarımızı kucaklamaya devam edecekti” ifadeleri yer aldı.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV