banner43

banner42

26 Şubat 2018 Pazartesi

SDSM: 'Gyorge İvanov Hükümet Kurma Yetkisini Versin'

SDSM tarafından bugün yapılan yazılı açıklamada Cumhurbaşkanı İvanov'un hükümeti kurma yetkisini vermesi gerektiği vurgulandı. Aksi taktirde bugün itibariyle Belediye çalışanlarının, belediye hizmetlerinin ve diğer etkinliklerin bir çıkmaza gireceği ifade edildi.

15 Mayıs 2017 Pazartesi 10:45
Bu haber 1145 kez okundu
 SDSM: 'Gyorge İvanov Hükümet Kurma Yetkisini Versin'SDSM tarafından bugün yapılan yazılı açıklamada Cumhurbaşkanı İvanov'un hükümeti kurma yetkisini vermesi gerektiği vurgulandı. Aksi taktirde bugün itibariyle Belediye çalışanlarının, belediye hizmetlerinin ve diğer etkinliklerin bir çıkmaza gireceği ifade edildi.

SDSM'nin açıklamasında, "Gyorge İvanov, Nikola Gruevski'nin çıkarları yerine devletin ve halkın çıkarları doğrultusunda hareket etmeli. Bu kendisine yapılmış son uyarı olacaktır, derhal hükümeti kurma yetkisini versin. Meclis Başkanı meclis kuralları, anayasa ve kanunlar çerçevesinde seçilmiş tüm yerli ve uluslararası kamuoyu tarafından tanınmıştır. Aynı öyle meclis kuralları, anayas ve kanunlar çerçevesinde reforma hükümet de kurulacak, yere seçimlerin de tarihi netleşecektir" denildi.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV