banner43

banner42

15 Aralık 2017 Cuma

El Hilal Yardım Kuruluşu Manastır’da İftar Sofrası Kurdu

El Hilal Yardım Kuruluşu bu yıl tertip ettiği Ramazan sofraları çerçevesinde dün akşam Makedonya’nın Manastır şehrinde yaklaşık 150 kişiye iftar verdi.

14 Haziran 2017 Çarşamba 16:25
Bu haber 979 kez okundu
 El Hilal Yardım Kuruluşu Manastır’da İftar Sofrası KurduEl Hilal Yardım Kuruluşu bu yıl tertip ettiği Ramazan sofraları çerçevesinde dün akşam Makedonya’nın Manastır şehrinde yaklaşık 150 kişiye iftar verdi.

Manastır halkının, öğretmenlerinin, El Hilal gönüllülerinin, yardım muhtaç ailelerin ve talebelerin de katıldığı bu iftara El Hilal Başkanı Behicuddin Şehabi de katıldı.

Şehabi iftar prgramında yaptığı konuşmada, Manastır’daki iftarın ayrı bir anlam teşkil ettiğini dile getirdi.

Konuşmasının devamında ise El Hilal Başkanı Şehabi, Manastır değerlerimizle dopdolu bir şehirdir. Müslümanlar her nekadar azınlıkta yaşasa da Ramazan bu şehirde bütün coşkusuyla devam etmektedir. Bu akşamki iftarda bunu görebildik. Bundan sonra da kuruluşundan bugüne kadar olduğunu gibi El Hilal, Manastır’la yakından ilgilenmeye devam edecektir” sözlerini ifade etti.

El Hilal yardım Kuruluşu bu iftarı Manastır şubesi organizasyonunda Türkiye’nin Kahramanmaraş Belediyesi tarafından sunulan destekle gerçekleştirdi.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV