banner43

banner42

23 Şubat 2018 Cuma

Devlet Bakanı Robert Popvoski Basın Toplantısı Düzenledi

İletişim ve Şeffaflıktan Sorumlu Devlet Bakanı Robert Popovski, kabinesinin 100 gün içerisinde yaptığı çalışmaları değerlendirmek üzere bugün başbakanlıkta basın toplantısı düzenledi.

25 Eylül 2017 Pazartesi 14:43
Bu haber 452 kez okundu
 Devlet Bakanı Robert Popvoski Basın Toplantısı Düzenlediİletişim ve Şeffaflıktan Sorumlu Devlet Bakanı Robert Popovski, kabinesinin 100 gün içerisinde yaptığı çalışmaları değerlendirmek üzere bugün başbakanlıkta basın toplantısı düzenledi.

Bakan Popovski, hükümet olarak bu süre zarfında gazetecilerin birçok alanda yolunu açarak bilgilerin kamuoyuna aktarılması açısında iletişim ve şeffaflık konusunda yoğun çalışma yaptıklarını ifade etti.

Hükümetin her bakanlar kurulu toplantısında tartışılan maddeleri ve detayları kamuoyuyla paylaştıklarını belirten Popovski, her bakanlar kurulu toplantısının ardından gazetecilerle bir araya gelerek bakanlar kurulundan çıkan kararları detaylı bir şekilde açıkladıklarını söyledi.

Yerel Seçim kampanyası konusuna da değinen Popovski, adayların hiçbir şekilde devlet kaynaklarını kullanamayacaklarını söyledi.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV