banner43

banner42

25 Şubat 2018 Pazar

Devlet Bakanı Adnan Kahil’den Zeytin Dalı Harekatına Destek

Devlet Bakanı Adnan Kahil, TRT Habere yaptığı açıklamada Türkiye Cumhuriyeti’nin Zeytin Dalı Harekatı’na destek verdiğini açıkladı.

08 Şubat 2018 Perşembe 15:31
Bu haber 419 kez okundu
Devlet Bakanı Adnan Kahil’den Zeytin Dalı Harekatına DestekMakedonya Cumhuriyeti Devlet Bakanı Adnan Kahil, TRT Habere yaptığı açıklamada Türkiye Cumhuriyeti’nin Zeytin Dalı Harekatı’na destek verdiğini açıkladı.

Operasyonun tam zamanında yapıldığını ifade eden Kahil, bu operasyonla terörizmin ortadan kaldırılacağını sözlerine ekledi.

Adnan Kahil açıklamasında, “Afrin Operasyonu ve buna benzer operasyonlar Türkiye’nin milli birliğini ve Türkiye Devletinin bütünlüğünü sağlayan bir operasyondur. Bu operasyon insanlığa karşı değil teröre karşı yapılan bir operasyondur” ifadelerini kullandı.

Kahil açıklamasının devamında ise “Bu doğrultuda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başbakan Sayın Binali Yıldırım ve tüm yetkilileri tamimiyle destekliyoruz ve ileride de destekleyeceğiz. Çünkü bu sadece Türkiye için değil bütün dünya için çok önemli bir adımdır” dedi.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV