banner43

banner42

17 Aralık 2017 Pazar

Ceylanpınar Belediye Başkanından Merkez Jupa Ziyareti

Şanlı Urfa Ceylan Pınar Belediye Başkanı Atilla Mender Atilla ve beraberindeki heyet Makedonya’nın Türk Belediyesi Merkez Jupa’yı ziyaret etti.

15 Haziran 2017 Perşembe 01:14
Bu haber 1817 kez okundu
 Ceylanpınar Belediye Başkanından Merkez Jupa ZiyaretiŞanlı Urfa Ceylanpnar Belediye Başkanı Atilla Mender Atilla ve beraberindeki heyet Makedonya’nın Türk Belediyesi Merkez Jupa’yı ziyaret etti.

Merkez Jupa Belediye Başkanı Ariyan İbraim, Ceylanpınar Belediye Başkanı Atilla ile gerçekleştirdiği görüşmede Türkiye Belediyeleri ile yapılan işbirliğinden memnuniyetlerini ifade etti.

 Ariyan İbraim, “Türkiye’nin neresinden olursa olsun bizim kardeşimizdir. Her zaman işbirliği için hazır olduğumuzu ifade etmek isterim. Bu ziyaret tesadüf değil, kaderimizdir. Türkiye’deki kardeş belediyelerimizle çok büyük işler yaptık. Merkez Jupa bir köy değil artık bir Osmanlı Kasabası oldu” dedi.

Sözlerinin devamında ise Belediye Başkanı İbraim, Türkiye’nin 81 ili varsa, Merkez Jupa’nın 82’inci il olmaya çaba sarf ettiğini dile getirdi.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ise görüşmede ileriye yönelik ortak projele imza atmayı hedeflediklerini ifade etti. F.S.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV