banner43

banner42

26 Mayıs 2017 Cuma

Hasipi Yeniden TDP Genel Başkanı Olarak Seçildi

Türk Demokratik Partisi'nin dün Kalkandelen'de gerçekleştirdiği 8'nci Olağan Genel Kurultayın sonuçları açıklandı.

04 Kasım 2012 Pazar 03:28
Bu haber 2692 kez okundu
Hasipi Yeniden TDP Genel Başkanı Olarak Seçildi
Türk Demokratik Partisi'nin dün Kalkandelen'de gerçekleştirdiği 8'nci Olağan Genel Kurultayın sonuçları açıklandı. Saat 19:30'da kurultaya katılan delegelerin oy kullanmasıyla kapanan sandıklardan çıkan sonuçların sayımı ancak gece 01:00'da sona erebildi. Öngörülen 300 delegeden 285'nin katıldığı kurultayda, delegelere Genel Başkan, Denetim Kurulu ve Merkez Meclis seçimi olmak üzere üç seçim pusulası dağıtıldı. Ortaya çıkan sonuçlara göre Kenan Hasipi, 267 evet, 13 hayır ve 1 geçersiz oyla yeniden TDP Genel Başkanlığına seçildi. Berat Memed 240, Sali Sali 218, Enes Ohrili 220, Neim Süleyman 201 ve Menan Yonuz 197 oy alarak Denetim Kurulunu oluşturdu. 79 adayın yarıştığı ve 45'inin Merkez Meclise seçildiği sonuçlar şubelere göre u şekilde sıralandı: Üsküp İl Başkanlığı: Adem Bayram 163 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Süleyman Baki 130 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Sevim Abaz 152 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Hüsrev Emin 145 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Kemal Ali 162 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Gönül Bayraktar 143 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Ardiyan İsmail 102 oy Kadriye Süleyman 45 oy İsmail Rahman 32 oy. Gostivar Şubesi: Bülent Derviş 141 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Seyhat Atalko 162 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Muhittin Kahveci 157 (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Ferdi Kaso 150 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Nedim Deva 133 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Oktay Nuredin 99 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Şasine Kasam 81 oy Elyesa Feyzula 55 Elyesa Rizvançe 40. Vrapçişte Şubesi: Yusuf Hasan 145 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Kadir SAlih 126 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Sami İslamoğlu 137 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Refik Mustafa 146 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Davut Bayram 101 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Aybean Selim 83 oy Mümin Recep 34 oy Garip Hasip 73 oy. Kalkandelen Şubesi:i Sezer Ruşit 121 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Cüneyt Yahya 103 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Engin İdriz 87 oy Şükrü Kasim 34 oy. Teartse Şubesi: Beycan İlyas 120 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Şener Bilal 90 oy. Yukarı Banitsa Şubesi: Adem Yakup 163 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Aydoğan Yakup 32 oy. Zdunye Şubesi: Hadi Nezir 172 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Abdülbesir Yahya 31 oy. Aşağı Banitsa Şubesi: Zekeriya Hasipi 98 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Gülcahid Emin 81 oy. Konçe Şubesi: Cafer Memiş 144 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Ziya Sait 37 oy. Gradoşor ve civarı şubeler: Bülent İsinov 135 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Yaşar İzirov 17 oy. Ohri Şubesi: Hafza Kakel 157 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Caner İsmail 131 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Erkin Salih 127 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Kahraman Kalem 67 oy Arziye Bafto 32 oy. Radoviş ve civarı şubeler: Enver Hüseyin 141 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Aksel Çipalo 121 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Enis Ömer 101 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Sema Eminova 37 oy Gülcahid Yaşarov 27 oy. Merkez Jupa: Nuzi Şahin 137 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) FehmiSkender 121 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Abdül Recep 92 oy. Köprülü Şubesi: Beyhan Memedov 135 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Şerafettin Zekirov 42 oy. Manatır Şubesi: İsa İbiş 147 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Aydoğan Aliovski 17 oy. Kalkova ve Doyran Şubeleri Edal İdrizov 137 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Şaban Mustafa 57 oy. Kırçova Şubesi: Bedrettin Tellak 103 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Bekim Nuredinoski 55 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Eyüp Ömer 42 oy Necat Tufekçioski 32 oy. Resne Şubesi: Bilgin Demir 148 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Mütahir Maksut 131 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Tudanya Kurtovska 61 oy. Plasnitsa Şubesi: Sedat Ramçeski 102 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Nevru Karareşit 67 oy. Ustruga Şubesi: Süreya Tsane 122 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Zehra Beşir 47 oy. Lisiçan Şubesi: Cüneys Nureski 143 oy(Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Enver Nureski 47 oy. İştip Şubesi: Firuz Mehmed 143 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Recai Asanov 131 oy (Merkez Meclis Üyesi Seçildi) Yonuz Ali 71 oy Gülbaki Memedov 17 oy.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner61