banner43

banner42

20 Şubat 2018 Salı

Gostivar’da ‘Zeytin Dalı’ Şehitleri İçin Mevlit Okundu

TDP Gençlik ve Kadın kolları bu akşam Gostivar’da Türk Ordusunun ‘Zeytin Dalı’ harekatında şehit düşen askerler için Mevlid programı düzenlendi.

10 Şubat 2018 Cumartesi 21:38
Bu haber 2325 kez okundu
Gostivar’da ‘Zeytin Dalı’ Şehitleri İçin Mevlit OkunduTürk Demokratik Partisi (TDP) Gençlik ve Kadın kolları bu akşam Gostivar’da Türk Ordusunun ‘Zeytin Dalı’ harekatında şehit düşen askerler için Mevlid programı düzenlendi.

Program selamlama konuşmalarıyla başladı. Selamlama konuşmalarında birlik, beraberlik ve anavatan Türkiye’nin yanında oldukları mesajları verildi.

TDP Genel Başkanı Beycan İlyas konuşmasında, Çanakkale’deki kurtuluş savaşında olduğu gibi Makedonya Türkleri bugün de anavatan Türkiye Cumhuriyeti’nin yanında olduğunu ve ebediyete kadar Türkiye’nin yanında olacaklarını söyledi.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Mensur Nuredin konuşmasında Afrin şehitlerini rahmetle anarak, Allah yolunda hayatını kaybedenler ölüler denilmeyeceğini onların Şehitlik mertebesine ulaştıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Zeytin Dalı’nda şehit düşen Türk askeri için İlahiyatçı Berat Mehmedi ve İmamlar Sefer Bekiri ve Fevzi Bekiri tarafından Mevlid-i şerif okunup dualar edildi. Duayı Mustafa Tarik Hoça okudu.

Fehmi Skender

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV