banner43

banner42

25 Şubat 2018 Pazar

Başbakan Zaev Türkiye Ziyaretine Bu Akşam Başlıyor

Yarın Türkiye Cumhuriyetş devlet zirvesi ile görüşmek üzere bu akşam Ankara’ya giden Makedonya Başbakanı Zoran Zaev, bu akşam işadamlarıyla bir araya gelmesi bekleniyor.

11 Şubat 2018 Pazar 17:54
Bu haber 1109 kez okundu
Başbakan Zaev Türkiye Ziyaretine Bu Akşam BaşlıyorYarın Türkiye Cumhuriyetş devlet zirvesi ile görüşmek üzere bu akşam Ankara’ya giden Makedonya Başbakanı Zoran Zaev, bu akşam işadamlarıyla bir araya gelmesi bekleniyor.

Başbakan Zoran Zaev’e Türkiye ziyaretinde Devlet Bakanı Adnan Kahil, THP Milletvekili Enes İbrahim, TDP Milletvekili Yusuf Hasan ve Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Viktor Dimovski eşlik ediyor.

Makedonya saati ile saat 18.30’da Zaev ve heyeti Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) tarafından organize edilen akşam yemeğine katılacak. TOBB temsilcileri ve işadamlarının katılacağı programda Başbakan Zaev ve Bakan Kahil konuşma yapacak.

Başbakan Zoran Zaev yarın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım’la bir araya gelecek. Zaev mevkidaşı Yıldırım ile gerçekleştirecekleri görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenleyecek.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV