banner43

banner42

17 Şubat 2018 Cumartesi

Başbakan Yardımcısı Anguşev Bakan Kahil ve Şapuriç ile Ortak Basın Toplantısı Düzenledi

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Koço Anguşev, Dış Yatırımlardan Sorumlu Devlet Bakanı Adnan Kahil ve Yerli Şirketlerin Yatırımlarından Sorumlu Devlet Bakanı Zoran Şapuriç ortak basın toplantısı düzenledi.

10 Eylül 2017 Pazar 16:48
Bu haber 1533 kez okundu
Başbakan Yardımcısı Anguşev Bakan Kahil ve Şapuriç ile Ortak Basın Toplantısı DüzenlediMakedonya Hükümetinin ekonomi alanıyla ilgilenen Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Koço Anguşev, Dış Yatırımlardan Sorumlu Devlet Bakanı Adnan Kahil ve Yerli Şirketlerin Yatırımlarından Sorumlu Devlet Bakanı Zoran Şapuriç ortak basın toplantısı düzenledi.

Anguşev konuşmasında yeni hükümetin ekonomik politikasını üç ana sütunda inşa edeceklerini ifade ederek bunların yerli ve yabancı gözetmeksizin yatırımcılara, altyapı ve enerjinin gelişimine destek vereceklerini altını çizdi.

Yabancı yatırımcılara dikkat çekmedikleri yönündeki suçlamaları reddeden Anguşev, yaptığı açıklamada yeni hükümetin yabancı yatırımcılara da yerli yatırımcılara da yeterli derecede ilgi gösterdiklerini hükümetin bu yüz günlük sürecinde 200’ün üzerinde şirket temsilcileriyle bir araya geldiğini belirtti.

Anguşev hükümet olarak gaz boru hatları altyapılarına da ayrı önem vereceklerini ifade etti.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV