banner43

banner42

23 Şubat 2018 Cuma

Bakan Çavuşoğlu, Başbakan Zoran Zaev ile Görüştü

T.C. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Makedonya’ya gerçekleştirdiği resmi ziyaret çerçevesinde bugün Başbakan Zoran Zaev ile bir araya geldi.

18 Haziran 2017 Pazar 16:20
Bu haber 1932 kez okundu
 Bakan Çavuşoğlu, Başbakan Zoran Zaev ile GörüştüTürkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Makedonya’ya gerçekleştirdiği resmi ziyaret çerçevesinde bugün Başbakan Zoran Zaev ile bir araya geldi.

Başbakanlık binasında gerçekleşen heyetler arası görüşmede T.C. Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara, TBMM Sakarya Milletvekili Saban Dişli, TBMM AK Parti İstanbul milletvekili Hüseyin Bürge, Dışişleri Bakanlığı Avrupa İşlerinden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Mehmet Kemal Bozay, Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Sabri Demir de yer aldı.

Görüşmede ayrıca Makedonya Dışişleri Bakanı Nikola Dimitrov ve Milletvekili Muhamed Zekiri de hazır bulundu.

Başbakanlıkta gerçekleşen görüşmenin ardından Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Uluslararası Balkan Üniversitesinin inşaatı tamamlanmak üzere olan kampusunu da ziyaret etmesi bekleniyor. Bakan Çavuşoğlu Makedonya ziyaretini T.C. Üsküp Büyükelçiliği himayesinde TİKA’nın tarafından, MATTO ve MATÜSİTEB’in iştirakiyle verilecek iftarın ardından tamamlanacak.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV