banner43

banner42

23 Şubat 2018 Cuma

Ramstore Yeni “Express” Marketini Kumanova’da Açtı

Konuyla ilgili Ramstore Makedonya’dan yapılan açıklamada, “Ramstore Express, kalitesi,çeşitliliği ve yüksek ürün portföyü ile önümüzdeki dönemde Makedonya’nın diğer şehirlerinde de açılmaya devam ederek büyümesini sürdürecektir” denildi.

28 Temmuz 2017 Cuma 15:12
Bu haber 1701 kez okundu
Ramstore Yeni “Express” Marketini Kumanova’da Açtı


 

Ramstore Makedonya, bugün Kumanova’da   yeni formatı olan  “Ramstore Express”in   dördüncü mağazasının  açılışını yaptı. 

Hristiyan Todorvski Karpoş caddesi no.97’de açılan mağaza 260 metrekare satış alanı, 240 metrekare depo alanı ve toplam 12 çalışanıyla, iki kasada hizmet vermeye başladı.

Konuyla ilgili Ramstore Makedonya’dan yapılan açıklamada, “Ramstore Express, kalitesi,çeşitliliği ve  yüksek ürün portföyü ile önümüzdeki dönemde Makedonya’nın diğer şehirlerinde de açılmaya devam ederek büyümesini sürdürecektir” denildi.

Express marketler,  daha küçük alanda, alışverişi daha hızlı hale getirmek amacını taşıyor. Markette, tüketicilerin temel ihtiyaçlarını karşılayan farklı markalara ait 3 bin 500 ürün bulunurken, market dahilinde  taze meyve ve sebzenin yanı sıra paketli et ürünleri de satılıyor.

“Ramstore Express” tüketicilere zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olmanın yanı sıra birçok kampanya ve promosyondan faydalanmalarını sağlayacak.

Mağazanın  açılışı vesilesiyle müşteriler 11 gün boyunca çok sayıda cazip kampanyadan  faydalanabilecek.

 

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV