banner43

banner42

16 Aralık 2017 Cumartesi

Ramstore, Sosyal Sorumluluk Projeleriyle İki Ödül Aldı

Makedonya’daki en büyük süpermarket zincirlerinden biri olan Türk yatırımı Ramstore, Piyasa İlişkisi kategorisinde “İSO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” ve Çalışanlar İlişkisi kategorisinde “Dükkan Bizimdir” projeleriyle ödüle layık görüldü. Ödülleri, Ramstore Makedonya Genel Müdürü Ayhan Uzun aldı.

15 Kasım 2017 Çarşamba 13:37
Bu haber 1308 kez okundu
Ramstore, Sosyal Sorumluluk Projeleriyle İki Ödül Aldı

 

Ekonomi Bakanlığı ve Şirketlerin Sosyal Sorumluluğu Koordinasyon Kurulu, 2017 yılındaki başarılı sosyal sorumluluk projelerini ödüllendirdi.

Makedonya’daki en büyük süpermarket zincirlerinden biri olan Türk yatırımı Ramstore, Piyasa İlişkisi kategorisinde “İSO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” ve Çalışanlar İlişkisi kategorisinde “Dükkan Bizimdir” projeleriyle ödüle layık görüldü. Ödülleri, Ramstore Makedonya Genel Müdürü Ayhan Uzun aldı. Ramstore, 24 projeden 5’inin finale kaldığı en yenilikçi proje ödülüne de iki projeyle girdi.

Bu yıl 10.’su Marriott Hotel’de düzenlenen ödül törenine, Başbakan Zoran Zaev, Ekonomi Bakanı Kreşnik Bekteşi, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Mila Tsarovska, AB Büyükelçisi SAmuel Jbogar ve ülkenin önde gelen şirketlerinin temsilcileri ile davetliler katıldı.

Yapılan selamlama konuşmalarında şirketlerin sosyal sorumluluk projelerine önümüzdeki dönemde daha ciddi yatırımlar yapmasının önemine değinildi.

Konuyla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulunan Ramstore Kurumsal İletişim Yöneticisi Elif İsmail Şerif, şirket olarak kurumsal sosyal sorumluluk alanında öncü uygulamalar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Şirketin, insana doğaya ve gelecek kuşaklara sorumluluk ilkesi etrafında vakıflar ve derneklerle birçok proje yaptığına dikkat çeken Şerif, “Ramstore’nin Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarının odağında, geleceğe yatırım olarak gördüğü, kültür-sanat, spor, çevre ve sağlıklı yaşam alanlarındaki sosyal ihtiyaç konuları yer almaktadır” dedi.

Şerif, “Ramstore Makedonya olarak, öncü ve yenilikçi uygulamalarımızla lideri olduğumuz Makedonya perakende sektöründe fark yaratmak ve yüksek tüketici bilinci oluşturarak beklentiyi aşan hizmetler sunmak, yasal mevzuat ve düzenlemeler ile kurumsal yönetim ilkelerine bağlı kalarak sürekli  gelişmeyi sağlamak tartışmasız ilkemizdir” ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV