banner43

banner42

20 Şubat 2018 Salı

Ramstore, 23. Marketini Ustrumca’da Açtı

Düzenlenen açılış törenine Dış Yatırımlardan Sorumlu Devlet Bakanı Adnan Kahil, T.C. Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara, Ustrumca Belediyesi Meclisi Başkanı Maryan Daskalovski, Ramstore Makedonya Genel Müdürü Ayhan Uzun, MATTO Başkanı Aydoğan Ademoski ve çok sayıda davetli katıldı.

01 Kasım 2017 Çarşamba 15:06
Bu haber 1443 kez okundu
Ramstore, 23. Marketini Ustrumca’da Açtı

 

Ramstore, Makedonya’daki 23. süpermarketini bugün Ustrumca’da düzenlenen törenle açtı açtı.

Açılış törenine Dış Yatırımlardan Sorumlu Devlet Bakanı Adnan Kahil, T.C. Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara, Ustrumca Belediyesi Meclisi Başkanı Maryan Daskalovski, Ramstore Makedonya Genel Müdürü Ayhan Uzun, MATTO Başkanı Aydoğan Ademoski ve çok sayıda davetli katıldı.

Devlet Bakanı Adnan Kahil, Makedonya’da Ramstore’un yaptığı yatırımları desteklediğini belirtirken, elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik etti ve yeni mağazalarının hayırlı olmasını diledi.

Katılımcılara hitap eden T.C. Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara, Türkiye’nin süpermarket devi Migros’un dost ve kardeş ülke Makedonya’da Ramstore adıyla 12 yıldır başarıyla hizmet verdiğini söyledi.

Kara, “Ramstore kısa sürede Makedonya’nın en büyük uluslararası süpermarket zinciri olmayı başarmıştır. Ramstore’un Makedonya’nın 6 farklı şehrinde 22 mağazası bulunmaktadır. Bugün açılışını yapacağımız bu mağazayla zincirin halkası 23’e ulaşmaktadır” dedi.

Ramstore’un başarılarından büyük bir memnuniyet duyduklarını kaydeden Büyükelçi Kara, bu tür yatırımların Makedonya ekonomisi ve istihdama da katkı sağladığını sözlerine ekledi.

Ustrumca Belediyesi Meclisi Başkanı Maryan Daskalovski, bir vatandaş ve belediye temsilcisi olarak Ramstore’u şehirlerinde görmekten memnun olduklarını söyledi. İş dünyasına verdikleri desteğin bundan sonra da devam edeceğini kaydeden Daskalovski, bu yatırımın Ustrumca’yı ülkenin önde gelen ticaret merkezlerinden biri olduğunu gösterdiğini belirtti.

Yeni Markette İndirim Fırsatı

Ustrumca’daki yeni Ramstore marketi 936 m2 satış alanına, 332 m2 depo alanına sahip olup  toplam 30 çalışanı ve 6 kasasıyla hizmet verecek.

30 bin ürün yelpazeli markette 12 Kasım’a kadar müşterilerin faydalanabileceği birçok cazip kampanya ve indirim yapılacak.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV