banner43

banner42

23 Şubat 2018 Cuma

MÜSİAD Balkan, Başkent Üsküp’te İftar Verdi

MÜSİAD Balkan Şubesi Makedonya’nın başkenti Üsküp’teki Aleksandar Palace otelinde iftar programı düzenledi.

15 Haziran 2017 Perşembe 01:54
Bu haber 3565 kez okundu
 MÜSİAD Balkan, Başkent Üsküp’te İftar VerdiMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balkan Şubesi Makedonya’nın başkenti Üsküp’teki Aleksandar Palace otelinde iftar programı düzenledi.

İftara Makedonya İçişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Oliver Spasovski, Başbakan Yardımcısı Koço Anguşev, Kültür Bakanlığı Müsteşarı Behicuddin Şehabi, TİKA Üsküp Koordinatörü Aytekin Ayden, Milletvekilleri Stevo Pendarovski ve Yusuf Hasani, TDP Genel Başkanı Beycan İlyas, MATTO Başkanı Aydoğan Ademoski, Kuzeybatı Makedonya Ticaret Odası Başkanı Nebi Hoca, MATÜSTEB Başkanı Hüsrev Emin, Halkbank Üsküp İcra Kurulu Başkanı Turhan Ademi, TAV Makedonya Genel Müdürü Alper Tunga Ersoy ve çok sayıda işadamı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve MÜSİAD Balkan üyeleri katıldı.

İftar programında MÜSİAD tarafından hazırlanan tanıtım videosu izlendi daha sonra ise MÜSİAD Balkan Başkanı Bilal Kara misafirlere hitap etti.

Kara konuşmasında, MÜSİAD Balkan işadamları olarak bir yandan ticaretle uğraştıklarını diğer yandan da bu coğrafyada halkların mutluluğu ve refahı, birbirleri arasında sevgi köprüleri kurulması için gayret gösterdiklerini ifade etti.

Daha sonra ise İçişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Oliver Spasovski, Makedonya ile dost ülke Türkiye arasındaki ilişkilerini güçlendirmek istediklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından plaket takdim töreniyle MÜSİAD Balkan’ın iftar programı sona erdi.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV