banner43

banner42

20 Ocak 2018 Cumartesi

MÜSİAD Balkan Başkanı Kara’dan sağlık bakanı Taravari’ye Ziyaret

MÜSİAD Balkan Başkanı Bilal Kara ve Başkan Yardımcısı Vesna Kamilova Makedonya Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Arben Taravari'yi makamında ziyaret etti.

06 Eylül 2017 Çarşamba 10:32
Bu haber 745 kez okundu
MÜSİAD Balkan Başkanı Kara’dan sağlık bakanı Taravari’ye ZiyaretMüstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balkan Başkanı Bilal Kara ve Başkan Yardımcısı Vesna Kamilova Makedonya Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Arben Taravari'yi makamında ziyaret etti. 

Görüşmede MÜSİAD Balkan faaliyetleri ile Makedonya'da sağlık sektöründe iş fırsatları hususunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Sağlık sektöründe Makedonya Cumhuriyeti hükümet  politikasının yeniliklerinden, poliklinik ve hastanelerin kapasitelerinin arttırılması, yenilenmesi ve sağlık sektöründe yatırım yapmak isteyen yatırımcıların ilgisini çekecek projelerde işbirliğine her zaman açık olduklarını ifade eden Bakan Taravari, MÜSİAD Balkan şubesinin faaliyetlerine gereken hassasiyet ve desteği göstereceklerini belirtti. 

MÜSİAD Balkan başkanı Bilal Kara sağlık sektör kurulunun çalışmaları dahilinde tüm fırsatların üyelere tanıtımının yapıldığını, yatırımcıların ilgilendiği sağlık sektörü iş kolları hakkında çalışmalardan söz etti. 

Görüşmenin sonunda MÜSİAD Balkan Başkanı Kara tarafından Bakan Taravari'ye hediye takdim edildi.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV