banner43

banner42

16 Aralık 2017 Cumartesi

MATTO Yönetimi, Kazakistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Vasilenko’yla Görüştü

Kazakistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcısı Roman Vasilenko, MATTO Başkanı Aydoğan Ademoski, Asbaşkan, TAV Genel müdürü Alp Er Tunga Ersoy ve Başkan Yardımcısı Cevahir Holding sahibi Eser Cevahir’le bir arya geldi.

20 Kasım 2017 Pazartesi 10:06
Bu haber 390 kez okundu
MATTO Yönetimi, Kazakistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Vasilenko’yla Görüştü


 

Kazakistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcısı Roman Vasilenko ve beraberindeki heyet, Makedonya ziyaretleri kapsamında  MATTO heyeti arasında görüşme gerçekleştirdi.

16 Kasım tarihinde yapılan görüşmede, konuk heyet MATTO Başkanı Aydoğan Ademoski, Asbaşkan, TAV Genel müdürü  Alp Er Tunga Ersoy ve Başkan Yardımcısı Cevahir Holding sahibi Eser Cevahir’le bir arya geldi.

MATTO temsilcileri, Kazakistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcısı Vasilenko'ya Türk yatırımcıların Makedonya Cumhuriyeti ekonomisine katkıları ve Makedonya'yı cazip bir yatırım ve ticaret merkezi olduğunu konusu ile ilgili bilgi verildi.

Vasilenko, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, iki ülke arasındaki ekonomik ve siyasi işbirliğini yoğunlaştırması ve iki parlamento arasındaki işbirliği gruplarını teşvik edip parlamento işbirliğini artırması amacıyla burada olduğunu ifade etti.

 

 

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV