banner43

banner42

15 Aralık 2017 Cuma

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Makedonya’yı ziyaret etti

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Makedonya’da değişik temaslarda bulundu.

21 Eylül 2012 Cuma 20:08
Bu haber 778 kez okundu
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Makedonya’yı ziyaret etti
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Pehlivan Baylan ve 22 işadamından oluşan heyet, Arnavutluk ve Kosova ziyaretlerinin ardından bugün Makedonya’da temaslarda bulundu. Makedonya Ticaret Odasıyla ortaklaşa gerçekleştirilen ve T.C. Üsküp Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin de destekleriyle yapılan iş forumuna Makedon firmaları yeterince ilgi göstermedi.

İş forumu öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Pehlivan Baylan, Karabük hakkında genel bilgilendirme yaparken, Makedonya’daki yatırım olanaklarından bahsetti. Baylan, “Bugün 22 arkadaşımızla birlikte Arnavutluk ve Kosova’dan sonra Makedonya’yı ziyaret ettik. Buradaki işadamlarıyla tanışmak, görüşmek ve neler yapabileceğimizi görmek için geldik. Bölgemiz 1937 yılında demir, çelik endüstrisinin kurulduğu yer. Bunun dışında turizm konusunda da iddialıyız” diye konuştu.

Türkiye’den gelen işadamları Makedonya Ticaret Odası’nın sunumunun ardından Yabancı Yatırımlar Ajansı ve Serbest Ticaret Bölgeleri Müdürlüğü’nün temsilcilerine sorularını ileterek Makedonya’daki yatırım olanakları hakkında detaylı bilgi sahibi oldu.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV