banner43

banner42

25 Şubat 2018 Pazar

Başbakan Zaev TAV Genel Müdürü Şener ile Görüştü

Makedonya Başbakanı Zoran Zaev ve Devlet Bakanı Adnan Kahil bu sabah Ankara’da TAV Genel Müdürü Mustafa Sani Şener, Genel Müdür Yardımcısı Serkan Kaptan ve TAV Makedonya Müdürü Alp Er Tunga Ersoy ile bir araya geldi.

12 Şubat 2018 Pazartesi 10:36
Bu haber 569 kez okundu
Başbakan Zaev TAV Genel Müdürü Şener ile GörüştüMakedonya Başbakanı Zoran Zaev ve Devlet Bakanı Adnan Kahil bu sabah Ankara’da TAV Genel Müdürü Mustafa Sani Şener, Genel Müdür Yardımcısı Serkan Kaptan ve TAV Makedonya Müdürü Alp Er Tunga Ersoy ile bir araya geldi.

Gerçekleşen görüşmede TAV’ın belirlediği 45 Milyon Avroluk yatırım konusu masaya aytırıldı. Yatırımın Makedonya’da farklı projeler için kullanılacağı ifade edildi.

Başbakan Zaev, “Yatırımlar tam da vatandaşımızın ihtiyaç duyduğu alanlara yuvalar, okullar, kanalizasyon ve karayollarına yönelik yapılacak. Bu yatırımlardan doğrudan vatandaşın yararlanması memnuniyet verici” dedi.

TAV yöneticileri Başbakan Zaev’e yeni hükümetin kendilerine göstermiş olduğu dostane ilişkilerden ötürü memnuniyet duyduklarını ifade etti.

TAV yöneticileriyle gerçekleştirdiği görüşmenin ardından Başbakan Zaev ve beraberindeki heyet Anıt Kabir’i ziyaret ederek Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrine çelenk koydu.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV