banner43

banner42

24 Ekim 2017 Salı

Türk Masal Saati’nin Yeni Durağı Kocacık Oldu

Yeni öğretim yılında Türk Masal Saati etkinliğini devam ettiren Yunus Emre Enstitüsü, Merkez Jupa’ya bağlı Kocacık köyündeki “Necati Zekeriya” ilkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

27 Eylül 2017 Çarşamba 11:10
Bu haber 376 kez okundu
Türk Masal Saati’nin Yeni Durağı Kocacık Oldu


Üsküp Yunus Emre Enstitüsü tarafından ilkokullarda düzenlenen Türk Masal Saati etkinliği bu yıl da devam ediyor. Yeni öğretim yılında Türk Masal Saati etkinliğini devam ettiren Yunus Emre Enstitüsü, Merkez Jupa’ya bağlı Kocacık köyündeki “Necati Zekeriya” ilkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Üsküp Yunus Emre Enstitüsü Eğitim Koordinatörü Furkan Kurt’un anlatımıyla gerçekleşen etkinlikte öğrenciler, Türk masallarından seçkin hikâyelerini can kulağıyla dinledi. Unutulmaz bir gün geçiren öğrencilere etkinlik sonrasında Yunus Emre Enstitüsü tarafından Türk Çocuk Edebiyatı’nın önemli eserleri hediye edildi.

Etkinliğin sonrasında Üsküp Yunus Emre Enstitüsü yetkilileri ise, etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen “Necati Zekeriya” ilkokul müdürü Abdül Recep’e, okul öğretmenleri ve çalışanlarına teşekkürlerini dile getirdi.
 

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV