banner43

banner42

20 Şubat 2018 Salı

Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerin Önerilerini Bekliyor

Makedonya Eğitim ve Bilim Bakanlığı ilkokullarda öngördüğü yeniliklerle ilgili öğretmenlere çağrı yaptı. Öğretmenlerin de bu süreçte etkili olmaları için öneri ve eleştirilerini Eğitim Bakanlığına sunabilecek.

30 Ocak 2018 Salı 15:27
Bu haber 460 kez okundu
Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerin Önerilerini BekliyorMakedonya Eğitim ve Bilim Bakanlığı ilkokullarda öngördüğü yeniliklerle ilgili öğretmenlere çağrı yaptı. Öğretmenlerin de bu süreçte etkili olmaları için öneri ve eleştirilerini Eğitim Bakanlığına sunabilecek.

Bakanlık birinci sınıftan üçüncü sınıfa kadar sunulan eğitimde hazırladığı yeni modelin uygulamaya geçmesi için başlattığı sürece öğretmenlerin ve eğitimle ilgilenen herkesin dahil olmasını istiyor.

Bu konu üzerine Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Daha iyi ve daha kaliteli eğitim modeli oluşturmak için sürekli eğitimle ilgilenen öğretmenlerin de sesini ve düşüncelerini duymak istiyoruz” denildi.

Öğretmenler yeni eğitim modeli ile ilgili öneri ve eleştirilerini Eğitim Bakanlığı’nın arşivine veya bakanlığın resmi elektronik postasına (npp@mon.gov.mk) sunabilir.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV