banner43

banner42

24 Ekim 2017 Salı

Türkiye’den Bosna Hersek Polisine Eğitim

TİKA ve Türkiye Cumhuriyeti Emniyet Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen "Uluslararası Polis Eğitimi İşbirliği Projesi" kapsamında, Bosna Hersek emniyet yetkililerine ‘Polis Liderliği ve Yönetim Becerileri Kursu’ eğitim verildi.

04 Ekim 2017 Çarşamba 09:56
Bu haber 300 kez okundu
 Türkiye’den Bosna Hersek Polisine EğitimTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Türkiye Cumhuriyeti Emniyet Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen "Uluslararası Polis Eğitimi İşbirliği Projesi" kapsamında, Bosna Hersek emniyet yetkililerine ‘Polis Liderliği ve Yönetim Becerileri Kursu’ eğitim verildi.

Eğitim Programının içeriğine göre Türkiye ve Bosna Hersek’te dönüşümlü olarak gerçekleştirilen eğitim programları ile NATO ve AB Üyelik sürecindeki Bosna Hersek’in emniyet hizmet altyapısının geliştirilmesi hedefleniyor.

Bosna Hersek Emniyet Teşkilatı’nın öncelikli talepleri doğrultusunda belirlenen alanlarda düzenlenen eğitim programı Ekim ayında da devam edecek. Ekim ayında Bosna Hersek’te “Terörizme Yol Açan Radikalleşme Süreci ve Önleme Yöntemleri Kursu” düzenlenecek. Türkiye'de ise Siber Suçları Soruşturma Temel Eğitimi gerçekleştirilip bu şekilde 2017 yılı eğitim programı tamamlanmış olacak.

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV