banner43

banner42

15 Aralık 2017 Cuma

Apple hangi firmayı satın alacak?

Apple'ın satın alması muhtemel olan işte o dev şirketler!

01 Ağustos 2012 Çarşamba 13:31
Bu haber 992 kez okundu
Apple hangi firmayı satın alacak?
 Eğer bankada bir kaç milyon dolarınız olsa ne yapardınız? New York Times gazetesinin Apple ile iligil Andrew Ross Sorkin'e sorduğu soru da tam olarak buydu. RIM'in geleceğinin çok parlak olmadığını gelen haberlerden biliyoruz.
BlackBerry 10 RIM'in son hamlesini belirleyecek ve şekil verecek olsa da Apple için çok makul bir seçenek diyemeyiz. RIM için de Microsoft tarafından satın alınması durumu konuşulurken, Twitter'ın bu sıralar Apple için büyük bir fırsat olabileceği düşünülüyor. Geçtiğimiz günlerde de Apple Twitter'a önemli bir miktar yatırım payı ayırmayı düşündüğü de gelen bilgiler arasındaydı. Ayrıca Apple için Nuance, Path ve Sprint gibi seçenekler de bulunuyor.

Sorkin Apple için, göz önünde bulundurursa, bazı tavsiyelerde bulundu. Bu günlerde Apple'ın sonraki adımını görmek epey zorlaştı. Ancak Google ve Facebook gibi iki büyük rakibinin sosyal medyada ilerleyişine katılmak Apple için iyi bir adım olabilir.

Özellikle Google+ gibi sıfırdan başlayarak iyi bir başarı yakalamış bir gerçek olsa da aynı şansın Apple'da da olacağını söylemek zor. Google+ sosyal medyanın kabul edebileceği son damlaydı diyebiliriz. Sizce Apple hangi cepheden dahil olacak?

    Yorumlar

banner73
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV